Únor 2012

Johnny a přátelé z natáčení :-)

27. února 2012 v 17:23 | Penelopé Sparrow |  Gallery
Několik málo fotek o které se s Vámi prostě musím podělit :)

1)Táto je prostě nejlepšíí!Kloboučník a Umpalumpa.I když nevím jestli je to upravené nebo ne protože Karlík a továrna na čokoládu se točila o hodně dřív Usmívající se
2)Dále trochu pochroumaný Jack Sparrow a Johnny Depp.Ale ten Johnnyho výraz .... xD z toho prostě nemůžu
3)Fotka s rodinkou Obamových!Je to z nějaké Halloweenské párty nebo co Usmívající seKaždopádně všem to tam moc sluší

Johnny Depp vs. upíři, vlkodlaci a mimozemšťani

26. února 2012 v 8:34 News
Johnny Depp nejenže vydělává studiím miliardy, ale navíc má nějakou magickou moc, která mu dovoluje modernizovat téměř zapomenuté filmy a seriály. Letos ho uvidíme v celovečerní verzi klasického seriálu Dark Shadows z 60. let. V létě 2013 znovu oživí 80 let starého Lone Rangera. A ve vývoji má remake Thin Mana, prvního dílu slavné detektivní série ze 30. a 40. let. Je to pro Johnnyho dost a zkusí něco současnějšího? Kdepak. Raději spojí síly s Edgarem Wrightem a ještě jednou se ohlédne za milovanou televizní tvorbou.
Tentokrát do roku 1972, kdy vznikl chicagský novinář Carl Kolchak. Tenhle pán se ve dvou televizních filmech a následném seriálu setkával s nemrtvými, vlkodlaky, mimozemšťany nebo třeba upíry. Jeho historkám ale nikdo nevěřil, takže když došlo na editorská rozhodnutí, jeho divoké články rychle putovaly z nadcházející várky novin.
film. Není to zas tak velké překvapení. Menší šok ale způsobuje angažmá Edgara Wrighta, který bude na film dohlížet z režisérského postu. Jeden z nejnápaditějších současných filmařů má za sebou Soumrak mrtvých, Jednotku příliš rychlého nasazení a Scotta Pilgrima. V současnosti pak chystá nový film s duem Pegg-Frost a netrpělivě čeká na zelenou pro marveláckého Ant-Mana. Přihodit si na talíř film s Deppem je tak celkem odvážný krok, o to zajímavěji by ale mohl dopadnout. Jestli může Jacku Sparrowovi někdo otevřít oči (a donutit ho zase pořádně hrát), je to právě britský talent s patentem na zběsilou nápaditost. Nebo snad máte pocit, že by si tihle dva nemuseli sednout?
Kolchak: The Night Stalker, jak se seriál jmenoval, se sice dožil jen dvaceti epizod. I ty mu ale stačily k tomu, aby měl velký vliv na následnující televizní tvorbu. Třeba taková Akta X se příliš netají tím, že si tu vzala hodně inspirace. A v roce 2005 se Night Stalker dokonce dočkal nové verze, která ale byla zrušená po pouhých deseti dílech. Kolchak se tak opět uložil ke spánku...
... a křísí ho až nyní Depp, který chce Night Stalkera pojmout jako velký rodinný snímek.

Jak jde čas...

25. února 2012 v 16:18

Tak tohle je mazééc! :)

Druhý osud Sweeneyho Todda-4.díl

25. února 2012 v 10:43 | Penelopé Sparrow |  Povídky
Když se dalšího rána Todd probudil,na nic si zezačátku nevzpomínal.Hleděl na strop z velké postele na které...vedle něj ležela Paní Lovettová.Byla tak...ano,musel připustit že je krásná i když ho začínalo štvát její neustálé poznámky a narážky.Paní Lovettová se usmála ze snu a povzdechla si.
Toho dne si vyjímečně přispala.Jindy vstávala za úsvitu ale tentokrát se probudila za slunného dopoledne(což ji částečně potěšilo ale zároveň i naštvalo protože měla tak krásný sen!).Usnula v šatech takže se jen prohlédla v zrcadle,prsty zkrotila prameny vlasů a přeběhla chodbu přímo do obchodu kde na ni čekal Sweeney Todd.Hleděl z okna na šedou ulic a na tváři se mu míchala bolest,radost,porozumnění a zmatek.Paní Lovettová zezačátku myslela že si ji nevšiml,pak se k ní rychle otočil a promluvil "Musíte mi pomoct Paní Lovettová,jedeme do místního blázince"
Cestou ani jeden z nich nepromluvil.Jeli až na konec města.Kočár s nima házel za strany na stranu a Paní Lovettová se neustále ptala sebe sama jak se mohla nechat přemluvit k tak hrozné věci.Možná to bylo způsobené očima pana Todda,možná jeho svůdným hlasem ale ona ho měla ráda a tak mu to měla rozmluvit.Už bylo pozdě.Kočár zastavil před velkou starou budovou ze které se ozývaly děsivé zvuky,nářky a smích.Smích bláznů.Pomalu vstoupili dovnitř.Ocitli se ve velké hale plné obrazů a pohovek.Uprostřed byla prosklená vitrína na způsob recepce kde seděl starší lékař.Zamířili za ním.Paní Lovettová si odkašlala a vytřeštěnýma očima zírala na doktora."Přejete si?"řekl odměřeným hlasem a prohlédl si mladou ženu.
"Přijela jsem navštívit Lucy Barkerovou.Chtěla bych ji vidět"řekla co nejpřesvědčivějším hlasem."A vy jste?"
"Jsem její sestra,Bianca Blameová a tohle je můj manžel,Conrad Blame."odrecitovala co nejrychleji,aby to naneštěstí nezapomněla.Lékař prohledal pár spisů a pak znuděně pokýval hlavou."Dobrá,pojďte za mnou"Vedl je dlouhou chodbou až přišli ke dveřím s číslem 83.Lékař je odemknul velkým klíčem,odjistil je a pak zamumlal něco ve smyslu,že až budou na odchodu,mají to někomu říct.Vstoupili do malé a úplně prázdné místnosti.Na zemi seděla žena a hleděla z malého zamřížovaného okna."Lucy"oslovila ji jemně Paní Lovettová a přistoupila k ní blíž."Lucy,přišla jsem tě navštívit a přivedla jsem sebou návštěvu"přistoupila k ní a pohladila ji po rameni.Lucy byla velmi hubená a hrozně studená.Vlasy se jí vlnily v dlouhých špinavých pramenech a šaty připomínaly hadr.Přesto k mladé ženě zvedla hlavu.Paní Lovettová zalapala po dechu a ustoupila o kousek nazpět.Pak pohlédla na Todda který si udržoval dostatečný odstup."Ona...ona je pane Todde dočista slepá"zašeptala.Todd zavrtěl zuřivě hlavou,odstrčil Paní Lovettovou a chytil Lucy za ramena."Lucy!Podívej se na mně!To jsem já!Benjamin Barker!"a pak se stalo něco neuvěřitelného.Lucy jakoby byla zcela při smyslech,dokonale zdravá a plná síly,otočila se za hlasem,slepě pohlédla Toddovi do místa kde byly jeho oči,zašeptala"Benjamin Barker",usmála se a naposled vydechla.

Ulítlý trend celebrit! Seal i Johnny Depp si lakují nehty

25. února 2012 v 9:04 News


Johnny Depp, zpěvák Seal i sympatický manžel Jessicy Alby, Cash Warren. Všechny tyto tři slavné muže spojuje podivná úchylka - lakování nehtů! Seal se vzhlédl v neonově žluté a hnědé barvě, Johnny zase zvolil námořnickou modř. Nejodvážnější Cash Warren vyrazil rovnou v růžové.

Tento neobvyklý trend pochází z "hlavičky" kosmetické firmy BB. Právě ona vytvořila kolekci dekorativní kosmetiky v podobě laků na nehty pro muže. A ta se, jak vidno, těší velkému zájmu mužského pokolení.
Přijde vám to sexy? Co byste řekla na to, kdyby vám váš milý řekl: "Miláčku, nalakuješ mi prosím levou ruku? Já si to vždycky přetáhnu!"
Johnny Depp v modrém

Johnny Depp v modrém

Tak jsem doma..

24. února 2012 v 15:18 | Penelopé Sparrow
Posádko,hlásím svůj příchod!
Tak jsme konečně přijeli z hor.Já ty zimní "dovolené" opravdu moc nemusím.Zaprvé proto,že jsem vždycky úplně grogy ještě další týden a zadruhé proto,že si vždycky přivezu chřipku nebo něco na ten způsob.A to nejsem ani jednou do roka nemocná,vždycky jenom ze zimních "dovolených".Takže ani tentokrát tomu není jinak.Bolí mně v krku a neslyším na jedno ucho.Ach joo..a k tomu pro Vás nemám žádný pořádný článek :( a to naštve

H.B.Carter přijala poctu od britské královny

23. února 2012 v 17:00 Helena Bonham Carter
BRATISLAVA 22. februára (WEBNOVINY) - Britskú herečku, ktorá v snímke Kráľova reč (2010) stvárnila matku Alžbety II., vyznamenala britská kráľovná nižším Radom britského impéria CBE (Commander of the Most Excellent Order of the British Empire).


Britská kráľovná udeľuje Rady britského impéria dva razy do roka - na Nový rok a pri príležitosti oficiálnej oslavy svojich narodenín v júni. Ocenených však vyberajú komisie zložené zo štátnych úradníkov z nominácií, o ktorých rozhoduje vláda a verejnosť. Najvyšším vyznamenaním sú dva druhy rytierskeho titulu, nasledujú CBE, OBE a MBE.

Ocenení najvyšším vyznamenaním môžu používať tituly sir a dame, ostatní si môžu za menom písať označenie radu. Vyznamenania často putujú do rúk ľudí, ktorí nežijú v žiari reflektorov. Tento rok kráľovná ocenila približne tisíc osobností, medzi nimi bol napríklad hudobník Liam Gallagher, hudobný producent Steve Lillywhite, komik Ronnie Corbett či spisovateľ Clive James.

Helena Bonham Carter sa narodila 26. mája 1966 v Londýne. Ako herečka zaznamenala úspechy vo filme i televízii. Na svojom konte má aj dve nominácie na Oscara - za výkon v romantickej dráme Krídla vášne (1997) a spomínanej historickej dráme Kráľova reč či šesť nominácií na Zlatý glóbus - za herecký výkon v televíznom filme Fatal Deception: Mrs. Lee Harvey Oswald (1993), opäť za Krídla vášne, za televízne filmy Merlin (1998) a Naživo z Bagdadu (2002), za hororový muzikál Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street (2007) a tiež za Kráľovu reč, za ktorú si odniesla aj britskú cenu BAFTA.

Účinkovala napríklad aj vo filmoch Izba s vyhliadkou (1985), Hamlet (1990), Klub bitkárov (1999), Planéta opíc (2001), Charlie a továreň na čokoládu (2005), sérii filmov o Harrym Potterovi (2007, 2009, 2010, 2011), v novom spracovaní Alice v krajine zázrakov (2010) alebo v animovaných snímkach Wallace & Gromit: Prekliatie králikolaka (2005) a Mŕtva nevesta Tima Burtona (2005). Štyridsaťpäť ročná herečka je partnerkou režiséra Tima Burtona.

bez nazvu

Johnny Depp-Golden Globes 2012

21. února 2012 v 22:08 Videos
Golden Globes Awards..
P.S.-to se zdá jenom mně,nebo Johnny opravdu nějaké to kilo přibral? :)


Druhý osud Sweeneyho Todda-3.část

21. února 2012 v 12:19 | Penelopé Sparrow |  Povídky
Popravdě paní Lovettová nemluvila o svých pocitech nebo o dojemných příbězích s mužem více než pět let.Naposledy snad s Adolfem-svým mužem,ale poté co ovdověla se uzavřela sama do sebe a pocity šly spíš okolo ní.Proto sklopila zrak a tichounce zašeptala"Bůh ví,že smrt by jí byla milejší".Nastalo krátké ticho které rozžízl jako břitva až Toddův mírně se třesoucí hlas.
"Co se stalo Lucy?"Tmavě hnědé oči utkvěly na paní Lovettové která se choulila v křesle.
"Ona se přiotrávila.Arsenem z té lékárny na rohu.Několik dnů po té události.Rozmlouvala jsem jí to ale neposlechla mně."
Paní Lovettová vstala a začala přecházet po místnosti sem a tam."Našly ji nahoře"Podívala se ke stropu."Přišla o rozum a skončila v místním blázinci chudinka..o Johannu se nedokázala postarat a tak ji adoptoval soudce Turpin".Svou jemnou ruku položila Toddovi na rameno a jemně jej pohladila.Ten ji sice nesetřásl ale ani nijak nezareagoval.Dlouho se každý z nich topil ve vlastních myšlenkách.
"Takže tam ji soudce Turpin zavřel?A mou holčičku si přivlastnil.."Paní Lovettová znovu kývla hlavou a pak hláskem jako když matka zpívá ukolébavku dítěti začala Todda Sweeneyho utěšovat."Nebojte,přijde chvíle na pomstu pane Todde,vyčkejte,uklidněte se.Čas plyne a zanedlouho přijde Vaše chvíle odplaty."Povzbudivě se na něj usmála.Nemohla si nevšimnout že má oči podllité slzami."Můžete se ke mně nastěhovat,beztak nemáte kam jít.Pokud Vám nebude vadit jedna společná postel."jenom na to pomyslela,projel jí podivný záchvěv touhy.
"Děkuji,Vaši nabídku si ještě promyslím"odpověděl mdlým hlasem Todd.
Toho večera vypil Todd snad všechny zásoby ginu,které v krámu paní Lovettové byly.On i Paní Lovettová seděli u jednoho stolu.Utrápený Todd jenom seděl,pil a podával prázdné skleničky jindy upovídané ženě,která ho jenom smutně sledovala.Když kolem půlnoci usnul,podepřela ho a napůl donesla,napůl dovlekla do ložnice a položila na velkou manželskou postel.Pak se sama zkácela na druhou půlku postele a usnula.
Zdálo se jí o holiči,kterého kdysi dávno sama obdivovala a platonicky milovala.Pak sen zmizel a nahradil ho nový.Ten kdysi usměvavý holič se proměnil v zamračeného muže který(a to si i ve snu dokonale vybavila)ležel vedle ní.Ale to nejpodivnější ve snu bylo to,že k němu chovala stejné city jako před 15 lety.Měly šanci být tentokrát opětované?


22-24.2.2012

21. února 2012 v 11:09 | Penelopé Sparrow |  Novinky
Ahojte,chtěla bych Vám říct že jedu od středy do pátku lyžovat na hory takže nebudu mít moc času na blog(notebook si beru sebou ale nemyslím že budu mít čas psát články).Takže dneska sem přidám pokračování povídky o T.Sweeney aby ste měli co číst než se vrátím :) .Jinak dneska by mi měl taťka přivést knížku Sweeney Todd-šnůra perel takže se těšííím!Pak Vám napíšu jaká je jestli budete chtít.
Tak si užívejte zimní prázdniny(ti,kdo je mají)!