Chyby ve filmu-prokletí černé perly

13. února 2012 v 14:44 |  Piráti z Karibiku
Ano já vím,každý film má svoje chyby :) tady je jich hned několik..našli jste i vy nějakou? :-)

Když Will s Jackem jdou pod člunem k lodi, Will má vyzuté boty. Je to vidět v momentě, kdy se zachytí do bedničky. Když však vylezou na loď, má už boty nazuté.

Jack sjíždí po laně na začátku filmu, když ho honí vojáci, je řetěz na jeho rukou delší a má menší oka než poté v kovárně, když se ho Jack snaží přeseknout kladivem.

Když Elizabet pálí na ostrově bedny s rumem, Jack se za ní po probuzení rozběhne a v levém dolním rohu obrazovky je na cca 2 vteřiny vidět stín členů štábu.

"Kapitánovi jsi řekla, že se jmenuješ jako já. Proč?" říká Will poté, co osvobodí Elizabeth ze zajetí pirátů. Avšak v době, kdy piráti Elizabeth zajali, Will vůbec nebyl s Elizabeth na lodi, ale ležel omráčený kdesi v pevnosti - jak tedy mohl vědět, že se Elis Barbarosovi představila jako Elizabeth Turnerová.

Není možné, aby dělové koule po dopadu vybuchovaly. Je to jasné při útoku na noční přístavní město. Nevznikl by výbuch, ani kdyby koule vrazila do sudu se střelným prachem.

Na začátku je Elizabeth úplně jiná, než po zastárnutí za osm let. Komodor James Norrington však vypadá úplně stejně jako na začátku.

Když se Jack a Will perou v kovárně, je tam scéna, kdy Jack šlápne na prkno, to se uvolní a praští Willa do obličeje. Při pozornějším zkoumání je ale zřetelně vidět, že prkno se Willova obličeje nedotklo, ale proletělo takových patnáct čísel od jeho obličeje.

Když malá Elizabeth kouká na černou perlu, je záběr na její oči, kde je má blankytně modré. Střih, probuzení, a když otevře oči, má je tmavě hnědé. Že by se jí až tak rapidně změnila barva?

Když si pořádně všimnete tak v části když piráti se vlámou do domu guvernéra a nahánějí Elizabeth, tak utíká po schodech dolů a v tom je záběr na piráta, který má plné ruce zlata a věcí které nakradl v domě a v tom přiletí dělova koule která ho vyrazí i z dveřmi! Zajímavé na tom je, že za chvií na to Elizabeth utíká těmi stejnými dveřmi do pracovny, kde na stole je položený zlatý svícen který sebere a zablokuje s ním dveře.

Když je Jack na Černé perle a domlouvá se s Barbossou, že ho nechá stát na pláži, odpluje s lodí a vykřikne na něj to jméno, tak Jack nemá nalíčené oči. Potom a i ve zbytku filmu oči nalíčené má.

V jednom záběru na lodi má Jack úpně bílé zuby, ale jinak jich má polovinu zlatých nebo zkažených.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano,líbí
Ujde
Ne,nelíbí

Komentáře

1 Pirate-jack Pirate-jack | Web | 14. února 2012 v 20:18 | Reagovat

o něčem jsem věděla, o něčem ne. Ale přijde trochu jako blbost ta 4. "chyba", myslím že z filmu jasně vyplývá že Will s Eliz si v podpalubí už delší dobu povídají, takže mu to mohla říct. Navíc mu to může dojít i proto, že se kletba nezrušila. Ale je to jen věc názoru a toho jak to kdo pochopí.

2 Káťule Káťule | Web | 16. února 2012 v 14:53 | Reagovat

fíha, něčeho jsem si vůbec nevšimla :-)

3 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 18. února 2012 v 11:51 | Reagovat

Já se přiznám, že sem si ničeho nevšimla:)Ale stejně se mi to moc líbilo chyby nechyby:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama