Červen 2012

Prázdniny ZAČÍNAJÍ!!..

29. června 2012 v 9:15 | Penelopé Sparrow
Právě jsem přišla ze školy..to víte, dneska jsme tam moc dlouho nebyli. ;-)
Moje vysvědčení jsem věděla už asi týden dopředu( to víte, když má učitelka v kabinetě celý výpis tak proč se nepodívat že) :D
Mám šest dvojek a jinak samé jedničky, takže jsem spokojená.A nemůžu tomu uvěřit.Dnes jsem byla naposledy ve škole, kde jsem ztrávila celých 9 let.Všichni mi budou hrozně chybět, protože ať si říká kdo chce co chce, byli jako moje rodina.Se spolužáky žádné velké loučení neprobíhalo- dnes večer máme ukončák, takže se všichni sejdeme.
Ale na střední se vcelku těším.Jenom se bojím učení :D
Když nad tím tak přemýšlím- co já budu celé 2 měsíce dělat?Nikam na dovolenou nejedeme ( pokud nepočítám týden na Slovensku) :DD unudím se k smrti :D Ale jsem ráda, že to mám za sebou.A co vy? ;-)


Johnny Depp a Vanessa Paradis se rozchází!!!

22. června 2012 v 10:14 | Penelopé Sparrow |  News
Ano, je to informace kterou už jste asi všichni postřehli.Ale já to sem stejně napíšu.
Takže Johnny Depp a Vanessa Paradis se opravdu rozcházejí.Tentokrát to není jen drb nebo pomluva, jak byste si mohli myslet.Potvrdil to totiž i Johnnyho tiskový mluvčí.,,Rozešli se v míru. Prosí o respektování jejich soukromí a hlavně o respektování soukromí jejich dětí."Jejich vztah se pokoušeli zachránit několik měsíců ale marně..

Druhý osud Sweeneyho Todda- 11.díl

21. června 2012 v 22:37 | Penelopé Sparrow |  Povídky
Jako by se na chvíli zastavil čas i život.Jako by zůstal jen Sweeney.
Najednou se cítil osaměle, jako nikdy předtím.Tím, že ho obklopovala temná noc a samota si stále víc uvědomoval že se s ním něco stalo.Krev, která mu zničeho nic začala zalévat ústa byla jen jednou nepříjemnou změnou.Začínala se mu točit hlava.Zezačátku jen trochu, při rychlých pohybech.Snažil se uklidnit.Velmi pomalu se sesunul po zdi na podlahu a na chvíli zavřel oči.Nevěděl co dělat.Měl pocit, že pokud otevře pusu, omdlí nebo se přinejměnším pozvrací.Proto se snažil potlačovat dávivý pocit co nejdéle.Nebo alespoň tak dlouho, aby stačil vyběhnout před dům.Seděl a čekal.Po chvíli utrpení a přemáhání se mu znova začaly navracet síly.Hlava ho přestávala bolet, místnost se s ním nehoupala ze strany na stranu jako předtím.Pomalu a opatrně(stejně jako předtím) se začal tápat na nohy.Bylo to rychlá změna.Jak rychle bolest přišla, tak zase odešla.Sweeney se téměř poslepu dostal na ulic.V matné záři měsíce ušel ještě několik kroků a pak si ulevil od železité chuti krve.Ulice byla prázdná a příjemně chladná.Čelem se opřel o jednu kamennou budovu aby zahnal poslední stopy po mdlosti a přemýšlel.

Dark shadows- Before and After

21. června 2012 v 11:30 | Penelopé Sparrow |  Dark Shadows
Filmové efekty toho dokážou hodně.A důkazem toho jsou i tyto fotky z natáčení filmu Dark Shadows ( Temné Stíny)
Od:Tina

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jsem zpět :-)

21. června 2012 v 11:10 | Penelopé Sparrow |  O blogu
Zdravím :-) Právě vstávám.Za poslední dva dny jsem toho opravdu moc nenaspala a tak jsem to dneska doháněla :-)
Výlet do Prahy byl úžasný.Už jenom to, že jsem vypadla z té malé díry ve které bydlím je super.Hodně času jsme ztrávili ve vlaku- ale to k tomu patří.Počasí vyšlo celkem dobře- první den bylo děsné horko, druhý pršelo a třetí byl takový zlatý střed :D
A co se všeobecného programu týká- myslím že jsme toho viděli více než dost.Ale chyběli jste mi. ;)
Co se článků týká- prý je rozchod Johnnyho s Vannesou oficiální? Já vážně nevím, ještě jsem o tom nic nečetla ale budu se snažit informovat.To samé platí i o kapitolách k Toddovi.Plánovala jsem to tak, že kapitolu napíšu večer před tím, než odjedu.Bohužel neměla jsem vůbec ale vůbec čas.Takže to budu muset zvládnout dneska.Těch pár lidí co to (ještě) čte, tedy prosím aby se na mě nezlobili ..

Zajímavosti z filmu Piráti z Karibiku 4

19. června 2012 v 12:00 | Penelopé Sparrow |  Piráti z Karibiku
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!
Na dnešek jsem Vám přednastavila pár zajímavostí z Pirátů z Karibiku 4. Takže kdo chce, počtěte si ;)

"Primadona" Johnny Depp
Když se filmový štáb přesouval na havajský ostrov Kauai, nikdo neměl problém se na něj nechat dopravit lodí. Jen švihák Johnny musel mít svůj vlastní vrtulník! Jo a mimochodem - za roli Jacka Sparrowa dostal tentokrát v přepočtu skoro 910 milionů korun! Ten si to umí zařídt...

Penélope Cruz si z moře udělala WC
Hraje postavu svůdné, mazané a dobrodružné Angelicy, ale během filmování se potýkala s přízemnějšími problémy - s chozením na záchod. Už tehdy byla totiž herečka těhotná, takže si musela "odskakovat" častěji. Na tohle natáčení asi jen tak nezapomene. "Všichni dbali o můj největší komfort, jenže pak mě a Johnnyho jednou nechali na ostrově, aby se udělalo pár záběrů z helikoptéry. Nebyly tam samozřejmě žádné toalety, a to je pro těhotnou ženu trochu problém...," svěřila se Penélope americkému časopisu Entertainment Weekly. "Takže těch několik hodin, co jsme tam byli, jsem musela chodit čůrat do vody každých patnáct minut," dodala se smíchem.

Žádné sluníčko pro mořskou pannu!
Nová postava Pirátů, francouzská herečka Astrid Bergès-Frisbey, ztvárnila roli tajemné mořské panny Syreny. Chudinka Astrid měla však celé dva měsíce, které strávila natáčením filmu na slunném Havaji, přísný zákaz vycházení na sluníčko! Jako mořská panna musela zůstat totiž patřičně bledá...

Hromadná sklizeň kokosů
Při natáčení v hustém kokosovém háji byly kvůli hercům sklizeny všechny kokosové ořechy celkem ze 773 palem, aby se předešlo nebezpečí, že by některý z nich spadl hercům nebo štábu na kokos - tedy na hlavu... Sklizené ořechy pak byly rozdány místnímu obyvatelstvu. No ti se museli mít!10 zajímavostí o Johnny Deppovi

18. června 2012 v 12:00 | Penelopé Sparrow |  Special section
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!!

Nevěděla jsem co bych vám sem zajímavého "přednastavila".Tak mě napadlo pár zajímavostí o Johnnym.Některé mě docela dost překvapily =)

Johnny...
  • Nedokončil střední školu
  • sbírá brouky, vzácné tisky a historické zbraně
  • Je velkým fanouškem Jacka Rozparovače
  • Má panickou hrůzu z klaunů
  • Má na levé ruce 8 jizev.Každá jizva zaznamenává životně důležitou událost.
  • V jeho žilách koluje krev Navajského indiána(mám pocit, že jeho pra prababička byla Navajanka)
  • Rád si hraje s panenkami. Za každou mluví jiným hlasem a Lily-Rose to strašně rozčiluje
  • Protestuje proti zákazu kouření.Považuje to za šikanování =)
  • Magazín Autograph Collector ho zařadil na 1.místo jako nejvlídnější osobnost rozdávájící autogramy.
  • Adoptoval koně se kterým hrál v Ospalé Díře ( koník se ve filmu jmenuje Prach)

Řetězák - písničky

12. června 2012 v 15:53 | Penelopé Sparrow |  Co se jinam nevešlo..
Ahojte všichni =)
Musím se Vám náležitě omluvit za neaktivitu cca 3 dny ( můj rekodr) :D Je mi to líto ale já jsem vůbec nevěděla o čem bych měla psát- ono se toho poslední dobou opravdu moc neděje.Dneska jsem se na sebe ale neskutečně naštvala.Už musím něco napsat! :D Tak.Asi Vás moc nepotěším když řeknu že o Johnnym nic nového nevím.Ale taky si myslím že klid od médií mu prospěje ;) Dnes jsem dělala zkoušky z klavíru.Přišla komise a já jsem měla zahrát několik písniček.No, trémou jsem se klepala jako ratlík ( s rozklepanými prsty se hraje úžasně) :D Ale nakonec jsem to přežila a dostala za 1. A všimli jste si že zbývá pouze 17 dní do konce školy?Pro zábavu jsem si našla jeden řetězák s písničkama.Je to celkem zábava, co Vám vyjde :-)

Řetězák Písniček.A jak ho vytvoříte?Vezměte mp3 nebo mobil na kterém máte písničky a dejte náhodné přehrávání.Co Vám vznikne? :D Mě to celkem vycházelo :DD
1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?" - co odpovíš?
Love Suicide- Tinie Tempah feat. Ester Dean
2) Jak bys popsala sebe samu?
Stronger-Kelly Clarkson :D

Happy Birthday Johnny!!!!

9. června 2012 v 9:41 | Penelopé Sparrow |  News
Dne 9.06.1963 se narodil Johnny Depp. Dnes je to tedy 49 let.Je to až neuvěřitelné, protože na svůj věk vypadá mnohem mnohem mladší.Johnny, přeji Ti hodně lásky, štěstí, zdraví.Buď stále tak usměvavý jako doposud. Těším se na Tvé další filmové role, hlavně na ty se spoluprácí Tima Burtona nebo na další Piráty z Karibiku :-) Jsi můj nejoblíbenější herec nejen kvůli tomu jak vypadáš, ale i jak se dokážeš chovat například k fanouškům.Jsem ráda, že i mezi celebritami se najde někdo takový, jako jsi ty.Doufám, že dnešek pořádně oslavíš =)

Ikony pro Affiliates a další informace..

7. června 2012 v 23:46 | Penelopé Sparrow |  Co se jinam nevešlo..
Ahojte všichni.Předem se omlouvám za dva dny, kdy jsem nenapsala žádný článek. Leze na mě ale takové to školní období, kdy už nic neděláte a poslední měsíc koukáte na přííšerně nudné filmy ( ehmm.. my chytřejší hrajeme za minimalního osvětlení obrazovky hry na mobilu) :D .. a chtěla bych Vám oznámit, že ve dnech 18.- 20.6. jedu na školní výlet do Prahy.Proto tu nebudu a zřejmě Vám tu nechám nějaké přednastavené články.
A teď bych se chtěla zmínit o kontrole Affiliates.Měla sice probíhat až do 16.6., nicméně většina z Vás se zapsala a zbytek jsem nechtěla mazat.Takže všechny si Vás nechávám, protože vás mám všechny ráda a bylo by těžké někoho vyškrtnout ;-)
Snad jsem na nikoho nezapomněla a pokud ano- ozvěte se! :-)