Dark Shadows

Dark shadows- Before and After

21. června 2012 v 11:30 | Penelopé Sparrow
Filmové efekty toho dokážou hodně.A důkazem toho jsou i tyto fotky z natáčení filmu Dark Shadows ( Temné Stíny)
Od:Tina

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dark Shadows- interview s herci

14. května 2012 v 15:44 | Penelopé Sparrow
Ahojte =) Přicházím s rozhovory k Temným Stínům.Možná už ste je viděli, ale možná také ne :D Já jsem celkem pěkně rozumněla Chloe a Evě( což je možná i tím, že Eva je původem švédka, takže angličtinu tak moc nepatlá do sebe :D ) No a pak sem tam Johnnymu a něco málo Heleně :D .. na začátku je v prvních cca 5 sekundách vždy takový rozvrh toho, o čem se v rozhovoru povídá :-) Já jsem si třeba už asi po tisícté uvědomila,jaký je Johnny getleman a že se hned tak někdo takový jako on mezi celebritama nenajde :-)
takže odkaz na interview zde


Dark Shadows ke stažení!

13. května 2012 v 22:13 | Penelopé SparrowDnes se na ulozto.cz objevily Temné Stíny ke stažení zdarma!Bohužel jsou zatím bez českých titulků, tedy v původní anglické verzi a podle obrázků v ne moc dobré kvalitě.Pokud ale nemůžete z nějakého důvodu do kina a chcete si udělat obrázek o filmu co nejrychleji, je to asi nejrychlejší řešení :D Já si ale počkám na titulky a lepší kvalitu-v kině jsem byla, chci si to znova vychutnat v nejlepším :DD
Odkaz je ZDE

Dark Shadows- premiéra Japonsko

13. května 2012 v 17:06 | Penelopé Sparrow
Dne 12.5.2012 se Johnny se uskutečnila další premiéra filmu Dark Shadows.Premiéra se konala v Tokyo Roppongi Hills Areně, Japonsko.Již na letišti čekali fanoušci, kterým Johnny s úsměvem věnoval autogramy.Film za dva dny vydělal něco kolem 9.700 000 dolarů!Několik fotografií v celém článku..


Temné Stíny-co jste možná nevěděli

12. května 2012 v 16:37 | Penelopé Sparrow
Jsem trošku zmatená.Mám Vám psát Dark Shadows nebo Temné stíny? Na Dark Shadows jsem zvyklá z hledání článků, na druhou stranu Temné Stíny je oficiální český název.Dilema :D
Mám pro Vás ale některé "chuťovky" o natáčení tohoto filmu,o kterých ste možná ani nevěděli..

Temné Stíny- má recenze

11. května 2012 v 21:04 | Penelopé Sparrow
Právě jsem se vrátila z kina.Nevím vůbec jak začít protože je toho trošku víc.. takže popořadě.. :-)
Myslela jsem, že po kině bude polepeno mnoho plakátů Temných Stínů nebo takových těch kartonových propagací.Viděla jsem všeho všudy 2- jeden malinký a druhý obří u sálu.Na film přišel celkem ubohý počet lidí.Asi 10.Ale to nevadí :-)
Na začátku mě uvítalo krásné prostředí a příjmný Johnnyho hlas, který se ujal role vypravěče.Johnny již od začátku zaujmul rolí Barnabase,kteý má úplně odlišnou charakteristiku,která některými prvky občas připomíná chování Sweeneyho,možná i samotného Johnnyho a zároveň i mírumilovného člověka(pardon- upíra), který by neublížil ani mouše.Barnabase si prostě od začátku oblíbíte.Děj pozvolna nabírá tempo a seznamujeme se s postavami filmu.Tim si vybral i úplně novou "dimenzi" filmu, která se prolíná s minulostí a součastností a každá tato část má ve filmu důležitou roli.Vtipné hlášky střídají napínavé scény a akce.I přes to, že ve filmu je poměrně dost obětí a hodně věcí se točí okolo krve,slabší povahy se nemusejí obávat.Tim si umí se vším poradit a u vraždícího Barnabase se i zasmějete.

Dočkala jsem se Temných Stínů!!

11. května 2012 v 13:34 | Penelopé Sparrow
Já tomu prostě nemůžu uvěřit!Už asi dva měsíce počítám dny do premiéry a teď jsem se konečně dočkala.Dneska jsu do kina.Včera večer jsem od nervozity ani nemohla spát a tak jsem usnula až někdy kolem 12 hodiny.Moc jsem toho ale nenaspala, protože jsem se vzbudila kolem 4.hodiny.A to se mi ještě zdály velmi akční sny :D A do 6.hodiny už jsem jenom dřímala.Když už jsem konečně přišla domů, musím ještě vyčkat zhruba hodinu a pak vyrážíme.Kino sice začíná kolem půl šesté ale znáte to, nákupy jsou také velmi důležité :D Takže tímto se s Vámi loučím a uvidíme se možná večer, kdy možná napíšu můj názor na film (pokud toho budu schopná) :D ... Vaše Penelopé ;)

Dark Shadows-premiéra v Londýně

10. května 2012 v 18:57
Dne 9.5.2012 se uskutečnila premiéra dlouho očekávaného filmu Dark Shadows, na kterou netrpělivě čekalo mnoho fanoušků.Premiéra se konala v Londýně a zůčastnili se jí všichni herci.
Díky Sabči jsem premiéru sledovala( a teď jsem zmatená- byly to záznamy nebo přímý přenos?) :D No každopádně jsem byla v sedmém nebi a dokonce jsem brečela jako malé dítě s fanouškama :D (částečně proto, že měli Johnnyho téměř na dosah a také proto, že se těším na pátek, kdy půjdu do kina abych film sama viděla.).Johnnyho rozhovor jsem zastihla ne úplně celý a pak jsem ještě viděla Helenu Bonham Carter v úžasných šatech a Tima Burtona.Takže asi tak.. tady jsou fotky z premiéry v Londýně. :-)

imagebam.com

Premiéra Dark Shadows v LA

8. května 2012 v 14:19 | Penelopé Sparrow
(Graumans Chinese Theatre,Hollywood,Los Angeles)Tak už to vypuklo!Dne 7.května 2012 proběhla v Los Angeles premiéra filmu Dark Shadows,během které proběhla i autogramiáda herců.Premiéry se zůčastnila většina herců, kteří se ujali hlavních rolí, včetně režiséra Tima Burtona.Těch fotek je opravdu požehnaně :D Ale všichni vypadají spokojeně, Johnnymu i ostatním to tam sluší.Helena Bonham Carter na fotografiích chybí, takže se premiéry asi nezůčastnila.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

DS- Strange Family Featurette

3. května 2012 v 14:37 | Penelopé Sparrow
Opět video a scény, které jsme ještě neměli možnost v předchozích propagačních videích a trailerech vidět :)

Vyhrajte s Nova Cinema upírské ceny k filmu Temné Stíny

1. května 2012 v 16:50 | Penelopé Sparrow
Tááák konečně jsem (díky Káťule) našla a prostudovala ten článek o soutěži na Nova Cinema.Možná se zapojím :)

Novinka proslulého režiséra Tima Burtona Temné stíny (Dark Shadows) se blíží do našich kin a Nova Cinema jako jeho hlavní mediální partner vám nyní přináší možnost vyhrát exkluzivní balíčky k tomuto filmu spolu se vstupenkami na tento film. Celkem budeme hrát o 7 balíčků.

Jak se do soutěže zapojit? Od pátku 4. května do čtvrtka 10. května se každý den v našem hlavním večerním filmu (či v pátek seriálu) začínajícím ve 20 hodin objeví filmová otázka. Odpověď na ni pošlete spolu se svými kontaktnímu údaji (jméno, příjmení, adresa) na emailovou adresu soutez@novacinema.cz nejpozději do půlnoci téhož dne, do předmětu zprávy uveďte heslo "Temné stíny" - a pak už jen čekejte, zda budete mít štěstí při losování ze správných odpovědí.

Jméno výherce se dozvíte vždy druhý den večer také ve filmu od 20 hodin, krátce předtím, než bude zveřejněna další otázka.
Každý soutěžní den hrajeme o jeden balíček k filmu Temné stíny!

A co v něm můžete vyhrát? Každý balíček bude obsahovat 2 vstupenky do kina na film Temné stíny a dále jedinečné dárky s motivy Dark Shadows a Johnnyho Deppa jako exkluzivní kabela, osuška, pánské nebo dámské triko, dále pak sada pohárků, masku na spaní (klapky na oči) nebo samolepky na mobil či notebook.

Ovšem POZOR!
Každý den bude složení balíčku trochu jiné a každý den tak budeme hrát o trochu jinou sadu dárků! Detaily budeme prozrazovat každý den na facebookové stránce Nova Cinema - dejte si nás proto mezi své "líbí" a budete mít vždy čerstvé a přesné info, o co přesně se který den hraje!

Film Temné stíny vstupuje do českých kin 10. května a v hlavních rolích se představí Johnn Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer, Jonny Lee Miller nebo Helena Bonham Carter (mimochodem životní partnerka režiséra filmu Tima Burtona).

více informací ZDE

Z natáčení Dark Shadows

29. dubna 2012 v 21:22 | Penelopé Sparrow
Je mi jasné ,že nejsem první, kdo tyto momentky z natáčení zveřejní.Ale já je sem prostě musím dát, protože jsou skvělé xDD

Dark Shadows na Nova Cinema

29. dubna 2012 v 21:13 | Penelopé Sparrow
Dneska jsem se dívala na televizi a znáte to- vždycky mě vytočí, když naskočí v ten nejnapínavější moment reklama.No dobře, přepínat se mi to nechtělo a tak sem se zabývala reklamama a ejhle!Bylo to na Nova Cinema.Soutěž o lístky do kina na Temné Stíny,trička s potiskem Barnabase a nevím co všechno..v ten moment jsem letěla skoro do stropu,nikdo nechápal co se děje :D
Více informací na novacinema.cz- to tak přece vždycky bývá, když o nějakou soutěž jde, že? A teď se koukám na ten jejich slavný web a nikde nic.Tak by mně zajímalo, co to mělo být.Jsem si stoprocentně jistá, že tá reklama byla!(do kina se těším ale rozhodně mi z toho ještě nešplouchá na maják)..jsem zvědavá hlavně na ty trička.A co vy?Viděli ste tu reklamu? :)

Clip from Dark Shadows 0.3

29. dubna 2012 v 12:34 | Penelopé Sparrow
A tady je Barnabas s Angelique :) look at:

Clip from Dark Shadows 0.2

29. dubna 2012 v 12:31 | Penelopé Sparrow
Další video z filmu...tentokrát Barnabasa Victoria na balkoně :) Ti, kdo rozumí anglicky mají výhodu, a ti co neumí... no tak co, aspoň se kouknete no :D

Clip from Dark Shadows 0.1

29. dubna 2012 v 12:28 | Penelopé Sparrow
Čím víc se blíží premiéra filmu, tím více videí se objevuje..tady je jedna scénka s Julií(Helena Bonham Carter) a Elizabeth(Michelle Pfeiffer) :)

Dark Shadows TV spot 5

7. dubna 2012 v 17:03 | Penelopé Sparrow
Další propagační video se na youtube objevilo zhruba před 5 dny..tady je :)

Dark Shadows-Soundtracks

3. dubna 2012 v 15:58 | Penelopé Sparrow
Další čerstvá novinka pro fanoušky filmu Dark Shadows- mám pro Vás zřejmě kompletní přehled písniček z filmu.Na hudbě zapracoval Tim Burton se spoluprácí Danny Elfmana.
Tracklist naleznete ZDE

Dark Shados-další Burtonová tragédie?

30. března 2012 v 15:52 | Penelopé Sparrow
Dlouho mi tato teorie vrtá hlavou,tak se o ni s Vámi podělím..
Fanynky Johnnyho-už asi každá z Vás má nastudovaný alespoň jeden článek o novém filmu Darks Shadows,který nám klepe na dveře kin.Víme,že se "zlá" čarodejnice Angelique,která se zamilovala(a zaklela) Barnabase nějakým způsobem dostala do roku 1970.Ocitáme se u rodiny Coliinsových kde se nyní střetává Barnabas s Angelique a milují se.Zpět k Barnabasově minulosti.Jak jsme viděli v traileru,měl snoubenku,přítelkyni-prostě blondýnka se kterou se líbá.Z plákátků k filmu zároveň zjišťujeme,že tatéž herečka ztvárnila i chůvu u Collinsových!Takže můžeme diskutovat-jak film asi skončí?Je Barnabasova milá i nadále s ním?Kdo nakonec získá Barnabase?Pokračuje Tim Burton v žánru tragédiích?A taky není vyloučeno,že se třeba pletu =)
Co si o tom myslíte vy?

Dark Shadows-další videa

29. března 2012 v 15:03 | Penelopé Sparrow
Máme tu další videa k filmu..můžete si všimnout několika nových scének na které se můžete těšit!
Kopírovat se zdrojem!


Dark Shagows-Posters-Actors

24. března 2012 v 21:32 | Penelopé Sparrow
Premiéra se pomalu ale jistě blíží(no dobře,tak ještě 2 měsíce ale to uteče jako voda)Usmívající se.Trailery byly vypuštěny na internet a nyní se šíří rychlostí blesku na youtube.Zapomněl snad Tim Burton na propagaci mimo internet?Jistěže ne!Objevují se originální plakáty.Každá hlavní postava zabírá jeden veliký plakát v jedné barvě.Originální,ale na některých z nich je víc retuše než samotného herce.A zvlášť vražedná kombinace barev je na plakátku Davida Collinse..ještě dlouho poté jsem mžourala,jak mi žlutá zažrala do očí :DDDD ale neříkám že se mi nelíbí!Povedený je třeba ten s Angelique nebo Carolyn :-)

animace Dark Shadows

24. března 2012 v 9:21
pir.z.ka byla tak hodbá,že mi udělala několik animací k filmu dark shadows..moc se mi líbíUsmívající se a vám??
A nakonec je ještě jednou trailer s českými titulkami těm,kdo nerozumněli anglickému originálu :) Samozžejmě také práce mojí kamarádky!
Dark Shadows TRAILER!!!!!!

16. března 2012 v 20:48 | Penelopé Sparrow
Tak zaprvé,než jsem byla schopná ho zveřejnit,shlédla jsem ho asi pětkrát.Johnny je tam prostě...okouzlující :) (jako vždy) :D
Takže...podívejte se,co nás v létě čeká!

Dark Shadows-to nesmíš přehlédnout!!!

15. března 2012 v 16:14 | Penelopé Sparrow

že nevíte co pro Vás mám?Další fotky Dark Shadows..ten folm mám ráda čím dál tím víc(a to jsem ho ještě ani nemohla vidět! xD) ...look at!
Kopíruj SE ZDROJEM!
Dark Shadows
Sice nevím jestli je to plakát nebo co,ale mně se to líbí! :)
by:Twitter.com

NOVÉ FOTKY DARK SHADOWS!

8. března 2012 v 19:41 | Penelopé Sparrow
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Chcete něco vidět?! LOOK!!
 
 

Reklama
Reklama