News

Johnny Depp a Vanessa Paradis se rozchází!!!

22. června 2012 v 10:14 | Penelopé Sparrow
Ano, je to informace kterou už jste asi všichni postřehli.Ale já to sem stejně napíšu.
Takže Johnny Depp a Vanessa Paradis se opravdu rozcházejí.Tentokrát to není jen drb nebo pomluva, jak byste si mohli myslet.Potvrdil to totiž i Johnnyho tiskový mluvčí.,,Rozešli se v míru. Prosí o respektování jejich soukromí a hlavně o respektování soukromí jejich dětí."Jejich vztah se pokoušeli zachránit několik měsíců ale marně..

Happy Birthday Johnny!!!!

9. června 2012 v 9:41 | Penelopé Sparrow
Dne 9.06.1963 se narodil Johnny Depp. Dnes je to tedy 49 let.Je to až neuvěřitelné, protože na svůj věk vypadá mnohem mnohem mladší.Johnny, přeji Ti hodně lásky, štěstí, zdraví.Buď stále tak usměvavý jako doposud. Těším se na Tvé další filmové role, hlavně na ty se spoluprácí Tima Burtona nebo na další Piráty z Karibiku :-) Jsi můj nejoblíbenější herec nejen kvůli tomu jak vypadáš, ale i jak se dokážeš chovat například k fanouškům.Jsem ráda, že i mezi celebritami se najde někdo takový, jako jsi ty.Doufám, že dnešek pořádně oslavíš =)

Postižená žena žaluje Deppa za újmu na zdraví, poštval na ni ochranku

18. dubna 2012 v 15:01 | Penelopé Sparrow
Dvaapadesátiletá žena se potkala se slavným hercem v prosinci na koncertě Iggyho Popa. Spolu s manželem měli místa ve VIP zóně. Když se ale na ně snažili dostat, Johnny Depp prý ženu nechal vyvést ochrankou, která se k ní chovala velmi hrubě.

Johnny Depp (New York, 27. února 2012)
Ochranka se prý k ženě, která trpí chronickou bolestivou nemocí kloubů, bezdůvodně chovala velmi agresivně, připravila ji o boty a stáhla jí kalhoty tak, že měla obnažené hýždě. Depp měl podle žaloby vše sledovat.
Žena, která uvedla jméno Jane Doeová a prohlašuje, že je profesorka medicíny z University of California v Irvine, říká, že utrpěla zranění a šokující ponížení. Tvrdí, že měla po zásahu vykloubený loket, modřiny, otoky a krvácela. Ochranka jí měla navíc vytrhnout z ruky mobilní telefon, kde měla citlivé údaje o svých pacientech.
V prvních zprávách z incidentu přitom uváděla jiné jméno a podle některých zahraničních serverů byla během koncertu opilá.
Poškozená žaluje Deppa i Hollywood Palladium, kde se koncert odehrál, za nedbalost, útok, násilí, bezdůvodné zatčení, záměrné způsobení emocionálního otřesu a diskriminaci na veřejném prostranství. Herec ani jeho mluvčí se zatím k žalobě nevyjádřilli.

Ehmmm xD tak tomuhle nevěřím ani za mák. Odkdy rozkazuje celebrita ochrance, co má udělat?Je to naopak- ochranka vždycky zasahuje, až když je to nutné.Navíc pokud byla v lihu nebo je třeba duševně chorá..co já vím.Chudák Johnny :(
Johnny Depp vs. upíři, vlkodlaci a mimozemšťani

26. února 2012 v 8:34
Johnny Depp nejenže vydělává studiím miliardy, ale navíc má nějakou magickou moc, která mu dovoluje modernizovat téměř zapomenuté filmy a seriály. Letos ho uvidíme v celovečerní verzi klasického seriálu Dark Shadows z 60. let. V létě 2013 znovu oživí 80 let starého Lone Rangera. A ve vývoji má remake Thin Mana, prvního dílu slavné detektivní série ze 30. a 40. let. Je to pro Johnnyho dost a zkusí něco současnějšího? Kdepak. Raději spojí síly s Edgarem Wrightem a ještě jednou se ohlédne za milovanou televizní tvorbou.
Tentokrát do roku 1972, kdy vznikl chicagský novinář Carl Kolchak. Tenhle pán se ve dvou televizních filmech a následném seriálu setkával s nemrtvými, vlkodlaky, mimozemšťany nebo třeba upíry. Jeho historkám ale nikdo nevěřil, takže když došlo na editorská rozhodnutí, jeho divoké články rychle putovaly z nadcházející várky novin.
film. Není to zas tak velké překvapení. Menší šok ale způsobuje angažmá Edgara Wrighta, který bude na film dohlížet z režisérského postu. Jeden z nejnápaditějších současných filmařů má za sebou Soumrak mrtvých, Jednotku příliš rychlého nasazení a Scotta Pilgrima. V současnosti pak chystá nový film s duem Pegg-Frost a netrpělivě čeká na zelenou pro marveláckého Ant-Mana. Přihodit si na talíř film s Deppem je tak celkem odvážný krok, o to zajímavěji by ale mohl dopadnout. Jestli může Jacku Sparrowovi někdo otevřít oči (a donutit ho zase pořádně hrát), je to právě britský talent s patentem na zběsilou nápaditost. Nebo snad máte pocit, že by si tihle dva nemuseli sednout?
Kolchak: The Night Stalker, jak se seriál jmenoval, se sice dožil jen dvaceti epizod. I ty mu ale stačily k tomu, aby měl velký vliv na následnující televizní tvorbu. Třeba taková Akta X se příliš netají tím, že si tu vzala hodně inspirace. A v roce 2005 se Night Stalker dokonce dočkal nové verze, která ale byla zrušená po pouhých deseti dílech. Kolchak se tak opět uložil ke spánku...
... a křísí ho až nyní Depp, který chce Night Stalkera pojmout jako velký rodinný snímek.

Ulítlý trend celebrit! Seal i Johnny Depp si lakují nehty

25. února 2012 v 9:04


Johnny Depp, zpěvák Seal i sympatický manžel Jessicy Alby, Cash Warren. Všechny tyto tři slavné muže spojuje podivná úchylka - lakování nehtů! Seal se vzhlédl v neonově žluté a hnědé barvě, Johnny zase zvolil námořnickou modř. Nejodvážnější Cash Warren vyrazil rovnou v růžové.

Tento neobvyklý trend pochází z "hlavičky" kosmetické firmy BB. Právě ona vytvořila kolekci dekorativní kosmetiky v podobě laků na nehty pro muže. A ta se, jak vidno, těší velkému zájmu mužského pokolení.
Přijde vám to sexy? Co byste řekla na to, kdyby vám váš milý řekl: "Miláčku, nalakuješ mi prosím levou ruku? Já si to vždycky přetáhnu!"
Johnny Depp v modrém

Johnny Depp v modrém

Johnny Depp opustil Francii. Víme proč

20. února 2012 v 14:23
Rozdělil je Hollywood. Johnny Depp utekl z Francie od své dlouholeté partnerky Vanessy Paradise a jejich dvou dětí
Rozdělil je Hollywood. Johnny Depp utekl z Francie od své dlouholeté partnerky Vanessy Paradise a jejich dvou dětí
Foto: profimedia.cz, Reuters
16. února 2012 | 21:24
Herec Johnny Depp (48) má asi krizi středního věku. Nejdříve opustil partnerku Vanessu Paradis (39), teď i svou milovanou Francii. Co se stalo?
Johnny se nastěhoval do svého nového bydliště v herecké Mekce. Nechce se zde však zabývat nějakou novou rolí, jak by se mohl na první pohled zdát, hodlá se dostat zpět na výsluní v oblasti hudby.
Málokdo totiž ví, že Johnny Depp snil spíš o kariéře hudebníka než filmové hvězdy. Mezi jeho hudební úspěchy patří to, že se objevil na jednom albu Oasis Be here now a hrál i po boku Keithe Richardse z Rolling Stone.
Svým odstěhováním však udělal čáru přes rozpočet Vanesse, která zarputile rozchod vyvrací. Zdroj z jeho okolí prozradil pro deník The Sun: "Jisté teď je, že se Johnny bude věnovat hudbě."
Jak je vidět, krize středního věku se u mužů projevuje mnoha způsoby. Někdo si koupí sportovní auto, jiný si najde mladší ženu, Johnny Depp se vrací ke starým snům. A opustil kvůli tomu i svou partnerku a dvě děti Lily-Rose (12) a Jacka (9).

Johnny Depp má více podob..

16. února 2012 v 17:03 | Penelopé Sparrow


Že Vám někoho připomínají?Nikdy bych nevěřila že hračka zvířete mi bude připomínat postavu z filmu :)
Schválně!Dokážete říct z jakého filmu koník pochází a jak přesně se ve filmu jmenuje? :)

Dokonalý pár Brangelina se třese v základech: Jolie podvedla Pitta s Johnny Deppem

6. února 2012 v 14:29
Angelina Jolie a Johnny Depp spolu měli mít poměr.

Angelina Jolie a Johnny Depp spolu měli mít poměr.

Hvězdná dvojice Angelina Jolie (36) a Brad Pitt (48) procházejí podle amerického plátku National Enquirer a několika webových serverů velkou krizí. Sedmiletý vztah dostal ránu poté, co Johnnyho Deppa (48) s Jolie ze společného sexu obvinila samotná Deppova žena Vanessa Paradis (39). Právě tato skutečnost má být důvodem i jejich rozpadajícího se manželství.
K poměru mezi Jolie a Deppem mělo dojít před dvěma lety během natáčení filmu Cizinec, ve kterém si oba herci střihli hlavní role. Angelina má přitom k románkům z filmového placu blízko, stejně se seznámila například i s Pittem, a to díky snímku Mr. & Mrs. Smith.
 
 

Reklama
Reklama