Piráti z Karibiku

Zajímavosti z filmu Piráti z Karibiku 4

19. června 2012 v 12:00 | Penelopé Sparrow
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK!
Na dnešek jsem Vám přednastavila pár zajímavostí z Pirátů z Karibiku 4. Takže kdo chce, počtěte si ;)

"Primadona" Johnny Depp
Když se filmový štáb přesouval na havajský ostrov Kauai, nikdo neměl problém se na něj nechat dopravit lodí. Jen švihák Johnny musel mít svůj vlastní vrtulník! Jo a mimochodem - za roli Jacka Sparrowa dostal tentokrát v přepočtu skoro 910 milionů korun! Ten si to umí zařídt...

Penélope Cruz si z moře udělala WC
Hraje postavu svůdné, mazané a dobrodružné Angelicy, ale během filmování se potýkala s přízemnějšími problémy - s chozením na záchod. Už tehdy byla totiž herečka těhotná, takže si musela "odskakovat" častěji. Na tohle natáčení asi jen tak nezapomene. "Všichni dbali o můj největší komfort, jenže pak mě a Johnnyho jednou nechali na ostrově, aby se udělalo pár záběrů z helikoptéry. Nebyly tam samozřejmě žádné toalety, a to je pro těhotnou ženu trochu problém...," svěřila se Penélope americkému časopisu Entertainment Weekly. "Takže těch několik hodin, co jsme tam byli, jsem musela chodit čůrat do vody každých patnáct minut," dodala se smíchem.

Žádné sluníčko pro mořskou pannu!
Nová postava Pirátů, francouzská herečka Astrid Bergès-Frisbey, ztvárnila roli tajemné mořské panny Syreny. Chudinka Astrid měla však celé dva měsíce, které strávila natáčením filmu na slunném Havaji, přísný zákaz vycházení na sluníčko! Jako mořská panna musela zůstat totiž patřičně bledá...

Hromadná sklizeň kokosů
Při natáčení v hustém kokosovém háji byly kvůli hercům sklizeny všechny kokosové ořechy celkem ze 773 palem, aby se předešlo nebezpečí, že by některý z nich spadl hercům nebo štábu na kokos - tedy na hlavu... Sklizené ořechy pak byly rozdány místnímu obyvatelstvu. No ti se museli mít!


Jack vs. mořská panna

17. dubna 2012 v 15:18 | Penelopé Sparrow
Na první pohled úplně obyčejné video k pirátům z Karibiku 4. Ale na konci mě něco zarazilo-všimli jste si, že by ve filmu Jacka mořská panna uhodila?hm,já teda ne xD

Jedna z věcí,kterou mám s Jackem společnou...

11. dubna 2012 v 22:14 | Penelopé Sparrow

Jedna z věcí, které mám s Jackem Sparrowem přeci jenom společné :DDD

Obrázky Jack Sparrow

3. března 2012 v 11:26 | Penelopé Sparrow
Zdravím :)
Omlouvám se,že jsem nějaký ten den nic nepsala ani nepřidávala protože prostě nebyl čas Nerozhodný Koupila jsem si SCIO testy takže teď až do konce dubna budu trénovat na přijímačky(vy,co je taky budete dělat mě snad chápete)
Ale k obrázům..vyrobila jsem je cca před měsícem,pak se ztratily a teď objevily takže xD

Chyby ve filmu-prokletí černé perly

13. února 2012 v 14:44
Ano já vím,každý film má svoje chyby :) tady je jich hned několik..našli jste i vy nějakou? :-)

Když Will s Jackem jdou pod člunem k lodi, Will má vyzuté boty. Je to vidět v momentě, kdy se zachytí do bedničky. Když však vylezou na loď, má už boty nazuté.

Jack sjíždí po laně na začátku filmu, když ho honí vojáci, je řetěz na jeho rukou delší a má menší oka než poté v kovárně, když se ho Jack snaží přeseknout kladivem.

Když Elizabet pálí na ostrově bedny s rumem, Jack se za ní po probuzení rozběhne a v levém dolním rohu obrazovky je na cca 2 vteřiny vidět stín členů štábu.

"Kapitánovi jsi řekla, že se jmenuješ jako já. Proč?" říká Will poté, co osvobodí Elizabeth ze zajetí pirátů. Avšak v době, kdy piráti Elizabeth zajali, Will vůbec nebyl s Elizabeth na lodi, ale ležel omráčený kdesi v pevnosti - jak tedy mohl vědět, že se Elis Barbarosovi představila jako Elizabeth Turnerová.

Není možné, aby dělové koule po dopadu vybuchovaly. Je to jasné při útoku na noční přístavní město. Nevznikl by výbuch, ani kdyby koule vrazila do sudu se střelným prachem.

Na začátku je Elizabeth úplně jiná, než po zastárnutí za osm let. Komodor James Norrington však vypadá úplně stejně jako na začátku.

Když se Jack a Will perou v kovárně, je tam scéna, kdy Jack šlápne na prkno, to se uvolní a praští Willa do obličeje. Při pozornějším zkoumání je ale zřetelně vidět, že prkno se Willova obličeje nedotklo, ale proletělo takových patnáct čísel od jeho obličeje.

Když malá Elizabeth kouká na černou perlu, je záběr na její oči, kde je má blankytně modré. Střih, probuzení, a když otevře oči, má je tmavě hnědé. Že by se jí až tak rapidně změnila barva?

Když si pořádně všimnete tak v části když piráti se vlámou do domu guvernéra a nahánějí Elizabeth, tak utíká po schodech dolů a v tom je záběr na piráta, který má plné ruce zlata a věcí které nakradl v domě a v tom přiletí dělova koule která ho vyrazí i z dveřmi! Zajímavé na tom je, že za chvií na to Elizabeth utíká těmi stejnými dveřmi do pracovny, kde na stole je položený zlatý svícen který sebere a zablokuje s ním dveře.

Když je Jack na Černé perle a domlouvá se s Barbossou, že ho nechá stát na pláži, odpluje s lodí a vykřikne na něj to jméno, tak Jack nemá nalíčené oči. Potom a i ve zbytku filmu oči nalíčené má.

V jednom záběru na lodi má Jack úpně bílé zuby, ale jinak jich má polovinu zlatých nebo zkažených.

Fototapeta Jack Sparrow

3. února 2012 v 10:37 | Penelopé Sparrow
Dívám se tak po věcech s Jackem a?Narazím na pěknou tapetu která by se mi fakt hodila do pokoje protože ho mám také zelený :)
A tato se mi také líbí.Na dveře je to dokonalé :)
Pokud by ste si chtěli zelenou fototapetu Jacka Sparrowa objednat:ZDE
A fototapeta 2 Jacka Sparrowa:ZDE
Jenom mě celkem překvapila ta cena.Normální plakát skoro stejné velikosti seženu za 200,- v hudebninách.Ale co se dá dělat..Usmívající se

Jack Sparrow-vtipná hláška

1. února 2012 v 18:27 | Penelopé Sparrow
Tohle mě vždycky skvěle rozesměje:

Znáte ten pocit, když stojíte někde hodně vysoko a najednou máte chuť skočit? Hmm,já ji nemám..

Tohle mě vždycky okouzlí(ty jeho krásné oči..):

Rozvrhy hodin

25. ledna 2012 v 19:58
Já vím že škola už dáávno začala ale i tak...na netu jsem našla pár rozvrhů tak se koukněte :)

Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
Zdroj:internet

Bloopers-Na konci světa

22. ledna 2012 v 10:14

Další Bloopers-tentokrát z dílu Na konci světa.Doufám že se bude líbit..

P.S.- 1:35/1:36 tak to je moc-Jackův výraz,modré pozadí xD xD

Bloopers-Truhla mrtvého muže

22. ledna 2012 v 10:07
Našla jsem pro vás video z natáčení Pirátů z Karibiku Nepovedené záběry.Samozřejmě se tomu zasměje více ten,kdo umí anglicky ale i tak jsou tam scény které nepotřebují překlad :D

Jack Sparrow na jevišti

20. ledna 2012 v 18:35
Na youtube jsem našla jedno pěkné video Johnnyho Deppa alá Jacka Sparrowa a jeho excelentní nástup na jeviště :-)

Animace

8. ledna 2012 v 16:02
Jack SparrowJack SparrowJack SparrowJack SparrowJack SparrowJack SparrowJack SparrowJack Sparrow
Jack Sparrow
Sice nejsou z mé tvorby ale i tak velice pěkné a povedené :-)
Jack Sparrow
Jack Sparrow
Jack Sparrow

Šaty na plavbu Karibikem

8. ledna 2012 v 12:01 | Penelopé
Ptáte se,jestli jsem podlehla kouzlu pirátů z Karibiku?Ano,už tomu tak bude. Usmívající se Proto jsem pro všechny členky naší posádky našla pár kousků oblečení které by se mohly líbit a mohly se tak s námi plavit Karibikem aniž by si na sebe musely vzít Jackovu košili,jejíž odér je složen z mořské vody a rumu nebo jeho staré a vytahané kalhoty...(P.S. hodně z nich bylo použito právě v jednotlivých dílech Pirátů z Karibiku)

Ptáte se,jestli jsem podlehla kouzlu pirátů z Karibiku?Ano,už tomu tak bude :-) Proto jsem pro všechny členky naší posádky našla pár kousků oblečení které by se mohly líbit aniž by si na sebe musely vzít Jackovu košili jejíž odér je složen z mořské vody a rumu nebo jeho staré a vytahané kalhoty..

Tak tyto se mi líbí protože jsou plně pirátské i když nejsou tak bohaté jako prvních 5.Jsou uplé k tělu,mají nízký korzet a musí se v nich skvěle bojovat protože se nemotáte do dlouhých sukníUsmívající se
Tyhle jsou graficky vytvořené.Pro ty,co znají hru The Sims 2 můžu říct že si je můžete stáhnout do hry Mrkající
 
 

Reklama